Курс психології для курсантів має починатись з неї - valdebook

Курс психології для курсантів має починатись з неї

Дякую за книгу, шкода що
я її не прочитала до Ірпіня.
Написана дуже легко і зрозуміло. Курс психології для курсантів має починатись з
неї, а не з тієї фігні, що є у програмі. Тепер мій стан мені більш зрозумілий і
наслідки —
це не на завжди. Дякую!